TJ SOKOL NEMYČEVES "A"
4:2
(3:1)
TJ SKP Valdice - znak

Branky: 7. Bareš Filip, 10. Halász Michal, 25. Hrdlička Lukáš, 61. Halász Michal - 40. Linek Dominik (pen.), 64. Prajs Matěj

ČK:

Rozhodčí: Vích Jakub - Holec Josef, Karásek Petr

ŽK: 40. Řada – 59. Vilímek

Počet diváků: 40

TJ SOKOL NEMYČEVES: Miech – Picek, Řada, Bandurka, Bílek – Bešík, Bareš (79.Trč), Halász, Brendl, Hrdlička, Suchánek (46.Suchochleb)

TJ SKP VALDICE: Čeřovský (46.Prajs) – Hýča(C), Kaláb (14.Kolář), Toráč, Vilímek – Kubíček.L, Kubíček.M, Bureš (46.Ramšák), Roudný – Kalenda (81. Volšička), Linek

Dnešní utkání nám bohužel vůbec nevyšlo. Po deseti odehraných minutách jsme prohrávali 2:0 a po půl hodině bylo skóre již o tři branky. Srážejí nás naše individuální chyby a to nás stojí důležité body. Do zápasu jsme se alespoň trochu dostali ve 40. minutě, kdy z penalty snížil Linek. Výhodu pokutového kopu dostali i domácí a skóre bylo opět o 3 góly. Vzápětí se nám podařilo snížit zásluhou Prajse, který absolvoval premiéru v našem dresu. V závěrečném tlaku jsme si dokázali vypracovat dobré brankové příležitosti, ale neproměnili jsme je.