TJ SKP VALDICE

OFICIÁLNÍ WEB

REPORT ZE ZÁPASU

TJ Sokol Lužany - znak
TJ SOKOL LUŽANY
3:1
(1:0)
TJ SKP Valdice - znak
TJ SKP VALDICE

Branky: 35. Fejfar Miloš, 46. Javůrek Vít, 80. Tománek Patrik - 88. Kubíček Martin

ČK:

Rozhodčí: Hron Miroslav - Kučera Jan, Styblík Jaromír

ŽK: 44. Kracík, 49. Javůrek, 90. Fejfar - 78.Linek

Počet diváků: 65

TJ SOKOL LUŽANY: Ponikelský – Tománek, Fejfar Milan (74. Kvasnička), Jína.D, Jína.M (60.Pozler) – Fejfar Miloš, Berger(C) (83. Ponikelský.K), Mach, Vích – Kracík, Javůrek (60.Grochovský)

TJ SKP VALDICE: Čeřovský (46.Polishchak) – Hýča(C), Toráč, Vilímek, Kolář – Kubíček.M, Pitthard, Yevsiuk (46.Ramšák), Bureš (54.Matiko) – Linek (80. Volšička), Kalenda

Naše černá série bohužel pokračuje. V tomto utkání jsme určitě netahali za kratší konec. Bohužel nedokážeme proměnit ani ty nejjasnější příležitosti a naopak do naší sítě spadne téměř vše. Za stavu 0:0 jsme nastřelili břevno, spálili samostatný nájezd a v dalších příležitostech nám chyběl centimetr k zakončení. Smůla se nám lepí na kopačky, což potvrdila i situace, ze které šli domácí do vedení. Při jednoduchém centru se našemu brankáři smekla noha, upadl a lužanský hráč pohodlně skóroval do prázdné branky. Další branky jsme obdrželi po nedůsledném bránění. Na 3:1 korigoval Kubíček, ale už jsme neměli dostatek času ani sil na vstřelení dalších branek.